Wizyt: 21389

Basf

System ociepleniowy MultiTherm® Neo

Telefon 061 845 10 40
Faks 061 845 10 31

Adres Roosevelta 18 , 60-829 Poznań

BASF – Niewidoczny wkład w widoczne osiągnięcia Chemia to nasza pasja. Od roku 1865 staramy się ją rozwijać. Ciekawość poznania podstaw otaczającego nas świata pozwala nam realizować się w tej branży z wyjątkową wydajnością. Ciągłe zaangażowanie i chęć rozwoju pozwalają nam wprowadzać regularnie innowacyjne rozwiązania praktycznie we wszystkich aspektach, gdzie wymagane jest zastosowanie technologii chemicznej.Odpowiadając... Czytaj dalej

BASF – Niewidoczny wkład w widoczne osiągnięcia

Chemia to nasza pasja. Od roku 1865 staramy się ją rozwijać. Ciekawość poznania podstaw otaczającego nas świata pozwala nam realizować się w tej branży z wyjątkową wydajnością. Ciągłe zaangażowanie i chęć rozwoju pozwalają nam wprowadzać regularnie innowacyjne rozwiązania praktycznie we wszystkich aspektach, gdzie wymagane jest zastosowanie technologii chemicznej.
Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby społeczności w wielu krajach na świecie wpisaliśmy się na stałe w otaczający nas świat. To co często wydaje się być naturalne i mija się bez refleksji, to zbiór elementów, których jesteśmy cichym dostawcą. Branża spożywcza,  budowlana czy kosmetyczna są tylko niewielką częścią naszego niewidocznego wkładu w widoczne osiągnięcia. Nie oczekujemy uznania, wystarczy nam świadomość, że jesteśmy przy was każdego dnia.

 

System ociepleniowy MultiTherm® Neo

BASF to wiodąca grupa chemiczna na świecie, wynalazca styropianu. BASF opracował system ociepleń MultiTherm® Neo z użyciem nowoczesnego materiału o nazwie Naopor®. Neopor jest surowcem, z którego powstają styropianowe płyty izolacyjne EPS stosowane m.in. do ocieplania budynków.

Jeśli zastosujemy płytę wykonaną z Neoporu w miejsce klasycznej, białej płyty to uzyskamy minimum 16 % dodatkowej oszczędności energii.

Izolacyjność płyt λ: 0,031 lub 0,033 W/mK

System ociepleniowy MultiTherm® Neo

BASF Polska Sp. z o.o.
Dział EB / Chemia Budowlana
UL. ROOSEVELTA 18, 60-829 POZNAŃ
TEL. 061 845 10 40, FAKS 061 845 10 31

www.basf-cc.pl

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Zwiń